suknia slubna princess ksiezniczka

Suknia ślubna Princess

Wiele przyszłych Panien Młodych chce czuć się w dniu ceremonii zaślubin jak prawdziwa księżniczka! Nic dziwnego, gdyż jest to szczególny dzień w ich życiu, który z pewnością zapadnie im w pamięć na długie lata. Chcąc poczuć się tak wyjątkowo, stawiają na sukienki typu Princess. Co wyróżnia te kreacje? Dla kogo one są? Odpowiadamy poniżej.

Sukienka typu Princess – jaka to kreacja?

Sukienka Princess, nazywana też popularnie Princeską, czy też Księżniczką, to nadal jeden z chętniej wybieranych fasonów sukien ślubnych. Kreację tę tworzy dopasowany do sylwetki gorset oraz mocno rozkloszowany dół, który nadaje całemu strojowi wyjątkowości i romantyczności. To właśnie rozłożysta spódnica, z dużą ilością halek, stanowi znak rozpoznawczy sukni. Obecnie na rynku można zakupić zarówno modele bardziej ozdobne, z koronkowymi aplikacjami lub przyszytymi cyrkoniami, jak i suknie rozkloszowane, jednak proste z bardziej dekoracyjnym gorsetem.

Kreacje te przeznaczone są dla pań o różnej figurze, świetnie radzą sobie również z maskowaniem krągłości. Suknie ślubne typu Princess szyte są zwykle z modnego tiulu, szyfonu lub organtyny.

Suknie ślubne typu Princess to kreacje z rozkloszowanym dołem i przylegającym gorsetem. Wielu paniom kojarzą się z sukniami balowymi typowych księżniczek z bajek, stąd też wzięła się ich nazwa. Te efektowne kreacje ślubne przeznaczone są dla pań o różnych kształtach, gdyż zawsze świetnie się prezentują.

5/5 - (1 vote)