O nas

Salon „Suknie Ślubne Luisa” powstał z myślą o nowoczesnych kobietach, które chcą wyglądać zjawiskowo. Wizytówką Salonu „Suknie Ślubne Luisa” jest profesjonalna i serdeczna obsługa, dbająca by przyszła Panna Młoda poczuła się tu wyjątkowo, i w ciepłej atmosferze wybrała suknię swoich marzeń. Sprawimy, że każda Panna Młoda która przekroczy nasz próg poczuje się wyjątkowa i zachowa w pamięci te niepowtarzalne chwile. Do wybranej kreacji zaproponujemy odpowiednie dodatki: welon, stroik, biżuterię a w chłodniejsze dni etole i bolerka. W Salonie „Suknie Ślubne Luisa” można kupić gotową suknię lub zamówić suknię szytą na miarę, dokonać niezbędnych poprawek, jak również wyczyścić i naprawić uszkodzoną suknię nie tylko zakupioną w naszym salonie.

Salon sukien ślubnych 

W ofercie naszego salonu Suknie Ślubne Luisa znajdziesz wiele, niepowtarzalnych sukien, które z pewnością przykują Twoją uwagę! Dysponujemy zarówno modelami z najnowszych kolekcji, modnych w danym sezonie, jak i z kolekcji zeszłorocznych, które również prezentują się wyjątkowo i zjawiskowo. Dzięki tak szerokiej ofercie każda, przyszła Pani Młoda znajdzie coś dla siebie.

Dopasowujemy się do stale zmieniającej się mody, podpatrujemy również zagraniczne trendy, dzięki temu zawsze wiemy, co w danym sezonie będzie na topie. Konsultantki z naszego salonu pomogą dobrać Ci niepowtarzalną kreację w odpowiednim przedziale cenowym, dopasowaną do Twojej urody oraz wybranego przez Ciebie stylu.

Idealne na lato i na zimę!

W naszym salonie znajdziesz zwiewne sukienki klasyczne, nowoczesne lub w stylu boho, które idealne okażą się na śluby organizowane w sezonie letnim oraz bezpośrednio w plenerze. Przyszłe Panie Młode znajdą także w naszej kolekcji modele wykonane z nieco grubszych tkanin, które sprawdzą się świetnie podczas ślubu, odbywającego się w zimowej lub też wczesnowiosennej aurze.

Zachęcamy do kontaktu z naszym salonem. Z chęcią pomożemy w wyborze tej wymarzonej sukni ślubnej.

suknie slubne lublin