Salon sukien ślubnych w Lublinie

Salon Sukien Ślubnych Luisa to idealne miejsce dla Panien Młodych w Lublinie, które szukają idealnej sukni ślubnej. Mamy szeroką gamę sukien do wyboru, a nasz profesjonalny personel pomoże Ci znaleźć ten, który jest właśnie dla Ciebie. Naszą misją jest, aby każda Panna Młoda czuła się pięknie w swoim wyjątkowym dniu, a naszą wizją jest bycie najlepszym salonem sukien ślubnych w Lublinie. Odwiedź nas już dziś, aby znaleźć swoją wymarzoną suknię!

Salon Sukni Ślubnych Luisa

ul. Narutowicza 34/2

20-016 Lublin

telefon:

509 412 454

Salon sukien ślubnych Luisa to idealne miejsce, aby znaleźć swoją wymarzoną suknię ślubną. Dzięki lokalizacji na ulicy Narutowicza, mamy do wyboru szeroki wybór sukien ślubnych od projektantów. Nasz profesjonalny personel pomoże Ci znaleźć idealną suknię na Twój wielki dzień, a nasze fabryczne ceny oznaczają, że otrzymasz najlepszą wartość za swoje pieniądze. Przyjdź do nas już dziś i znajdź suknię swoich marzeń!

Pracownia salonu sukni Luisa to miejsce gdzie odbywają się wszystkie przymiarki przedślubne i poprawki sukni. Jest to miejsce gdzie pracujemy nad sukniami zamówionymi, szyjemy nowe suknie i  przechowujemy je do wspólnie ustalonego odbioru. Na przymiarkach dobieramy welony,  biżuterię i inne akcesoria ślubne z naszej szerokiej oferty. Tu powstają welony , które tworzymy na wasze indywidualne zamówienie i dodatki np. rękawki.

Pralnia sukien ślubnych

Czyszczenie sukien ślubnych Lublin

Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem  sukni ślubnych. Suknie ślubne uszyte są z delikatnych tkanin i koronek , które wymagają odpowiedniego prania i delikatnego prasowania. Po naszej usłudze  suknia ślubna wygląda jak nowa. Pralnia przyjmuje suknie ślubne do prania i czyszczenia w cenie od 200 zł, dokładnej wyceny dokonujemy po obejrzeniu sukni. Dla Klientek naszego salonu oferta specjalna – pranie sukni w cenie 150 zł.

Kiedy zdecydować się na czyszczenie sukni ślubnej?

Suknia ślubna wykonana jest zwykle z delikatnego, jednak wysokojakościowego materiału. Aby pozbyć się wszystkich plam oraz zabrudzeń, np. z kurzu, warto oddać ją do czyszczenia tuż po weselu, np. przed sesją fotograficzną tak, aby była ona czysta i przepięknie prezentowała się na zdjęciach. Warto pamiętać, że brud może trwale wsiąknąć w materiał i usunięcie tego typu plam po dłuższym czasie okazuje się dosyć trudne, a niekiedy nawet niemożliwe. Rozsądniej zatem nie zwlekać z tą czynnością.

Czy czyszczenie sukni ślubnej w profesjonalnej pralni jest bezpieczne?

Do uszycia sukni ślubnej wykorzystuje się zazwyczaj subtelne i lekkie materiały, takie jak między innymi: tiul, szyfon, koronka, gipiura, muślin, organtyna. Tkaniny te wymagają szczególnego traktowania, dlatego nie powinno się ich prać domowymi sposobami. Oddanie sukni do naszej, specjalistycznej pralni jest bezpieczne i zapobiega niechcianemu zniszczeniu materiału. Dzięki zastosowaniu profesjonalnej metody czyszczenia sukni pozbywamy się większości naprawdę mocnych zabrudzeń.

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.