koronkowa suknia ślubna

Koronkowa suknia ślubna

Suknie ślubne z koronką są niezwykle popularne od wielu dekad. Ta ażurowa aplikacja dodaje kreacjom elegancji, a także indywidualnego charakteru. Koronki powszechnie wykorzystuje się do wykonania gorsetów w sukniach ślubnych lub też narzutek z rękawkami ¾. Dużą popularnością cieszą się także kreacje ślubne z koronkowymi aplikacjami na spódnicy.

Koronki mogą mieć wzory kwiatowe, witrażowe lub też geometryczne. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów koronek, do popularnych należą koronki hiszpańskie, francuskie, tak zwane koronki koder oraz koronki 3D z odstającymi aplikacjami. Coraz chętniej wykorzystuje się również koronkę gipiurową.

Suknie ślubne z koronką – na co się zdecydować?

Panie, które szukają przepięknej sukni ślubnej na wesele organizowane w stylu vintage lub też rustykalnym, mogą zdecydować się na zakup zwiewnej kreacji, której góra oraz rozkloszowane rękawki wykonane są z koronki. Przyszłym Paniom Młodym, którym zależy natomiast na minimalistycznym efekcie, polecamy trapezowe sukienki z delikatnymi, ażurowymi, koronkowymi aplikacjami. W naszej ofercie coś dla siebie znajdą również panie, które szukają typowo ozdobnej kreacji ślubnej. Oferujemy przepiękne suknie ślubne koronkowe w stylu rybka lub też wykończone dodatkowo tiulem oraz aplikacją z koronki.

Zapraszamy do składania zamówień.

5/5 - (1 vote)