suknia slubna rybka/syrena

Suknia ślubna syrena/rybka

Każda przyszła Pani Młoda powinna czuć się w dniu swojego ślubu naprawdę wyjątkowo! Dlatego decydując się na skorzystanie z usług naszego salonu, można wybrać dopasowany do kształtów czy też preferencji, rodzaj sukni ślubnej. Niezwykle popularną kreacją w ostatnim sezonie jest klasyczna suknia ślubna typu rybka, nazywana też syrenką.

Suknia ślubna typu rybka to fason, który świetnie podkreśla kobiece kształty i dopasowuje się idealnie do ciała, zwłaszcza w okolicach bioder, ud oraz talii. Sukienka rozszerza się natomiast delikatnie w okolicy kolan lub też łydek i układa się w charakterystyczny kształt przypominający ogon rybki lub znanej z bajek syrenki. Niewątpliwie, jest to kreacja, na którą najczęściej decydują się panie, chcące podkreślić swoje kształty i szczupłą sylwetkę, a także świetnie czujące się w dopasowanych sukienkach.

Naszym klientkom proponujemy zakup przepięknych sukni ślubnych typu rybka w kolorze bieli lub ecru, które wykończone są między innymi eleganckimi koronkami oraz z tiulem.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Nasze specjalistki z pewnością pomogą dobrać Ci określony wzór sukienki typu rybka.

Oceń ten artykuł