wyjatkowe-dodatki-do-sukni-slubnej-jak-uzupelnic-swoj-stroj-o-modna-bizuterie-welon-i-inne-akcesoria

Wyjątkowe dodatki do sukni ślubnej – jak uzupełnić swój strój o modną biżuterię, welon i inne akcesoria?

Ślub to wyjątkowe wydarzenie dla wielu par. Nic więc dziwnego, że przygotowania do tej okazji pochłaniają wiele czasu. Należy zdecydować się nie tylko na zakup idealnej sukni, ale również i dodatków. Biżuteria, welon, buty i inne akcesoria mogą całkowicie odmienić wygląd i dodać charakteru stylizacji ślubnej. Jak więc wybrać te elementy, aby stworzyć harmonijną i modną całość? Zachęcamy do lektury!

Dodatki do sukni ślubnej – o czym pamiętać?

Poniżej omawiamy krótko najważniejsze dodatki do sukni ślubnej, na które warto się zdecydować.

  • Biżuteria – subtelne kolczyki , delikatny naszyjnik, pojedyncza bransoletka, idealnie komponują się z romantycznymi, zwiewnymi kreacjami. Jeśli suknia jest bardziej ozdobna, warto postawić na jeden akcent biżuteryjny, aby nie przytłoczyć kreacji. 
  • Welon – to tradycyjny element stroju ślubnego, który w nowoczesnych wersjach może być niezwykle efektowny. Długość welonu powinna harmonizować z fasonem sukni – do długich trenów pasują długie, przepiękne welony, natomiast do krótszych, bardziej nowoczesnych kreacji, lepiej wybrać welon krótszy lub zrezygnować z niego na rzecz ozdobnych spinek czy wianka.
  • Torebkarękawiczkipasek – torebka może być mała i elegancka, a rękawiczki dodadzą stylizacji elegancji, zwłaszcza, gdy suknia ma krótsze rękawy. Pasek to świetny sposób na podkreślenie talii i dodanie sukni indywidualnego charakteru.

Podsumowanie

Dobór dodatków do sukni ślubnej to sztuka, która wymaga wyczucia stylu i umiejętności łączenia elementów. Jeśli nie masz pewności, czy rzeczywiście konkretne dodatki będą współgrać z sukniąwarto poprosić o pomoc stylistki z salonu ślubnego.

5/5 - (3 votes)