suknia ślubna rękaw lublin

Suknia ślubna z rękawem

Zjawiskowa suknia ślubna to marzenie każdej przyszłej panny młodej. Wybierając ten jedyny, wyjątkowy strój, warto zastanowić się nad nieco mniej oczywistymi, ale równie urokliwymi elementami – takimi jak rękawy. Czy to długie, czy to krótkie, czy to z koronki, czy z gładkiego jedwabiu, rękawy potrafią dodać sukni ślubnej niepowtarzalnego charakteru. W poniższym artykule odpowiemy na pytanie: jak wybrać suknię z rękawem? Zachęcamy do lektury.

Modne suknie z rękawem

Jest wiele różnych stylów rękawów, które można wszyć do sukni ślubnej, od pełnych i bufiastych, przez delikatne i przezroczyste, aż po te skromnie zakrywające tylko ramiona. Każdy z nich dodaje kreacji innego charakteru, co sprawia, że Pani Młoda może wybrać coś, co naprawdę odpowiada jej stylowi i osobowości.

Jak dobrać suknię z rękawem?

Wybierając suknię ślubną z rękawem, istotne jest, aby brać pod uwagę swoją budowę ciała, styl i porę roku, w której ma miejsce ceremonia. Rękawy mogą podkreślać atuty figury, a także maskować drobne mankamenty. Długie, zwiewne rękawy na przykład doskonale sprawdzą się dla pań o bardziej szczupłych ramionach, podczas gdy półtransparentne rękawy z koronki będą idealne dla kobiet o nieco szerszych ramionach.

Ponadto, warto pamiętać, że rękawy to również praktyczne rozwiązanie na chłodniejsze pory roku. Długie rękawy z koronki, jedwabiu lub innego, miękkiego materiału mogą dodać nie tylko elegancji, ale także komfortu podczas jesienno-zimowych ceremonii.

Suknia ślubna z rękawem to idealny wybór na nieco chłodniejsze pory roku. Zwiewne rękawy bardzo dobrze maskują także drobne mankamenty urody, dodając przy okazji kreacji romantyczności. Niezależnie jednak od tego, czy wybierzesz koronkowe rękawy, jedwabne mankiety czy bufiaste rękawy, pamiętaj, że najważniejsze jest to, abyś czuła się w nich komfortowo i pewnie!

5/5 - (1 vote)