biżuteria ślubna

Dobór biżuterii do sukni ślubnej

Każda Pani Młoda chce wyglądać zjawiskowo na swoim ślubie i weselu. Oprócz wybrania odpowiedniej sukni ślubnej, musi także zwrócić uwagę na dodatki, a zwłaszcza na biżuterię. To ona sprawia, że stylizacja staje się kompletna i świetnie się prezentuje. Na jakie wyroby jubilerskie postawić? Zachęcamy do lektury.

Ozdobna suknia ślubna

Panie, które chcą zdecydować się na zakup efektownej, mocno ozdobnej sukni ślubnej, powinny postawić na delikatną biżuterię. Na pewno sprawdzą się minimalistyczne kolczyki-perełki. Można też założyć skromny łańcuszek z zawieszką.

Suknia ślubna w stylu boho

Wesela w stylu rustykalnym są obecnie bardzo popularne, podobnie jak zwiewne, boho suknie. Do tego typu kroju dobrze jest dobrać biżuterię efektowną, jednak subtelną, bez nadmiaru zdobień. Na pewno świetnie będą prezentować się wiszące kolczyki, można też zdecydować się na boho bransoletkę.

Prosta, zwiewna suknia ślubna

Jeżeli suknia ma prosty i zwiewny krój, warto postawić na biżuterię nieco bardziej ozdobną. Dzięki temu cała stylizacja będzie niezwykle elegancka.

Biżuteria ślubna musi pasować przede wszystkim do sukni i stylu samej uroczystości weselnej. Panie, które wybierają się do salonu ślubnego, mogą liczyć na rzetelną pomoc profesjonalnych konsultantek.

5/5 - (1 vote)