Oferta

Nasza oferta jest skierowana do Pań ceniących sobie dobrą jakość oraz profesjonalizm.

Nasz salon oferuje wyłącznie suknie  markowe, renomowanych polskich producentów, którzy gwarantują najwyższą jakość wykonania i materiałów. Klientka ma gwarancje ,że suknia będzie dokładnie taka jaką  wybrała ,zgodnie z oryginałem

Suknie ślubne oferowane w naszym salonie są wykonane z tkanin i koronek o bardzo wysokiej jakości, są eleganckie i pełne szyku. Po to aby Panna Młoda mogła wyglądać modnie i kobieco proponujemy następujące kolekcje:

- Estera Suknie Ślubne

- PILAR Studio  Mody 

Ceny sukien szytych na miare zaczynają się już od 1500 zł. W naszej ofercie znajdują się również suknie w niższych cenach, pochodzące z poprzednich kolekcji.  Po wybraniu sukni zostaje zawarta umowa kupna z dokładnym wyszczególnieniem wszystkich żądań dotyczących danego fasonu sukni (np. zmiany dekoltu, trenu itp.). Przy podpisaniu umowy wymagana jest wpłata zadatku w wysokości 30-40% wartości zamówienia. Dla Pań które nie dysponują taką kwotą w dniu zamówienia istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty (proszę przedstawić sytuację obsłudze salonu). Pozostałą kwota jest dopłacana w dniu pierwszej miary.
Całość uzupełnia szeroka gama przepięknych dodatków ślubnych:

- welony

- opaski

- woalki

- stroiki

- biżuteria

- oraz wszelkiego rodzaju okrycia

A wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dla Pań które nie mogą nic wybrać z oferty sukien znajdujących się w salonie istnieje możliwość uszycia sukni według sugestii Panny Młodej.


 

 

PRALNIA

Przyjmujemy suknie do prania i czyszczenia. Cena usługi od 100 do 150 zł.

POPRAWKI KRAWIECKIE

Wykonujemy poprawki krawieckie i naprawy sukni nie tylko zakupionych w naszym salonie, ale również z zewnątrz ,np. sukni kupionych z drugiej ręki.

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

You are here