fbpx
Najmodniejsze trendy ślubne na sezon 2022

Moda ślubna nie zatrzymuje się nawet na chwilę. Wzory sukien ślubnych stanowią odpowiedź na najnowsze trendy. Aktualnie trwają trudne czasy pandemii. Znalazło to odzwierciedlenie w salonach sukien ślubnych. Województwo lubelskie szykuje się na nowy sezon – nowa kolekcja będzie dopiero jesienią. Jaka będzie moda ślubna w 2022 roku?

Czytaj więcej...

Jak dobrać suknię ślubną do figury i sylwetki?

Wybór sukni ślubnej to jeden z największych dylematów Panien Młodych. Kluczem do dokonania odpowiedniego wyboru, jest nienaganna współpraca pomiędzy klientką a salonem sukien ślubnych.

Czytaj więcej...

Kontraktacja nowej kolekcji za nami, targi ślubne i pokaz mody. Było wspaniale. Już jesienią w salonach Suknie Ślubne Luisa dostępne będą przepiękne suknie ślubne z kolekcji 2022 Pilar Studio Mody i Estera .

Nowości z biżuterii ślubnej w naszym salonie

Zapraszamy do oglądania nowości z biżuterii ślubnej w naszym salonie ul. Fabryczna 3a/10.

Czytaj więcej...

Dokładnie wsłuchujemy się  w oczekiwania Klientki , poznajemy styl przyszłej Panny Młodej oraz poznajemy charakter całej uroczystości .Suknie z naszego salonu to doskonała równowaga  pomiędzy najnowszymi trendami, klasyczną elegancją a ponadczasowym romantyzmem.  Projektujemy indywidualnie  i wykonujemy ręcznie welony dla każdej Panny Młodej odpowiednio dobrane do sukni ślubnej, aby całość tworzyła niepowtarzalną stylizację ślubną. Nasze suknie ślubne to wynik przemyślanych połączeń różnorodnych tkanin, koronek , zdobień biżuteryjnych i kwiatów oraz doskonały krój i staranne wykonanie. Stawiamy na zwiewność i lekkość  sukni ślubnej oraz na komfort i wygodę. 

Czytaj więcej...